تذکر: شایان ذکر است کلیه حساب ها به نام عماد سوادکوهی فر، صاحب امتیاز نماد الکترونیکی بوده و از انتقال وجه به نام اشخاص دیگر خودداری فرمایید.

ناپیراسو.

مجسمه ملکه ناپیراسو نخستین پیکره ساخته شده به اندازه طبیعی است که تاریخ ساختش به ۳۱۰ ق.م. می­رسد.  این تندیس بزرگترین اثر فلزی متعلق به شرق باستان است که نه تنها اثری هنری فاخر بلکه نقطه اوجی در هنر ریخته گری مفرغ است.  ناپیراسو همسر  اونتاش تاپیریشا، بنیان گر سلسله شاهی در عیلام و بنیان گذار زیگورات چغازنبیل  بوده است. این اثر به قصد بزرگداشت و تکریم شهبانوی عیلامی ساخته شده و اعتبار زن را در تمدن باستانی عیلام نشان می دهد. در سال ۱۹۰۳ پیکره تمام قد این اثر در شوش کشف شد و مقام برتر در پیکره سازی هم اندازه انسان، به عیلام رسید که هم اکنون نیز در موزه لوور پاریس نگهداری می شود.

با انتخاب ناپیراسو بر آن شدیم تا ظرافت و قدرت  این تندیس باستانی را باری دیگر در جایگاه پیشکسوتی، زنده نماییم. بررسی گروه مخاطبین خاص و انگشت شمار  جامعه با علاقه مندی­ های منحصر به فرد ما را بر این داشت موقعیتی پیش آوریم تا شما را به برجسته ترین برندهای روز دنیا در زمینه طراحی داخلی، ارتباط دهیم.

ناپیراسو مجموعه ای گلچین شده از کالاهای مدرن و خاص را گرد هم آورده است تا با پس انداز زمان شما، قدرت انتخابی ارزشمند برایتان به ارمغان آورد و تا انتهای مسیر خرید، همراه شما باشد.

مزیت­های خرید آنلاین از طریق ناپیراسو:

۱.ناپیراسو مجموعه ای منسجم از برترین و معتبرترین برندهای دنیا است که با صرفه جویی در زمان و هزینه شما، بهترین انتخاب­ ها را در اختیارتان می­گذارد.

۲.مشاورین ناپیراسو قبل از ثبت سفارش، شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین گزینه همراهی خواهند کرد.

۳. قیمت ها در ناپیراسو با خرید حضوری از دفاتر نمایندگی برندها در ایران (در صورت وجود)، کاملا یکسان هستند.

کالاهای لوکس گلچین شده

کالا های منحصر به فرد با تولید محدود و سفارشی

کالاهای طراحی شده توسط دیزاینرهای به نام و معتبر دنیا

کالاهای دست­ ساز ارزشمند

کالاهای شناسنامه دار

کالاهای تولیدشده با کانسپت های خاص و به روز دنیا

کالاهای تولیدشده از مواد اولیه کمیاب و بسیار با ارزش

کالاهای اصیل در عین طراحی مدرن و یونیک